Endermologia

Endermologia

Endermologia jest zabiegiem popularnym głównie wśród płci pięknej. Jest stosowana zazwyczaj w celu pielęgnacji twarzy i ciała. Gdy wykonana w odpowiedniej ilości serii, przynosi naprawdę niesamowite efekty, zwłaszcza w przypadku osób, które z różnych powodów nie są w stanie prowadzić zbilansowanej diety czy regularnie uczęszczać na siłownię.

Zabójca cellulitu

W dużym skrócie- endermologia (https://drparadowska.pl/zabiegi/endermologia-lpg-alliance/) polega na wykonaniu masażu mechanicznego z wykorzystaniem podciśnienia, który oddziałuje na łączną tkankę. Zabieg uaktywnia metabolizm niezbędny do zrzucenia tkanki tłuszczowej, która mogła nie zostać spalona stosując wcześniej wspomnianą dietę czy ćwiczenia, a także stymuluje do produkcji włókien kolagenowych. Przy pomocy endermologii wiele osób wygrywa walkę z cellulitem, jednak nie jest to jedyna cecha, którą ta metoda się charakteryzuje; masaż endermologiczny ma również działanie odmładzające, oczyszczające a także łagodzące pewne rodzaje bólu.

Endodermologia w praktyce

Proces masażu nie jest skomplikowany. Pacjent poddający się zabiegowi ubiera na siebie kombinezon tak, aby maszyna nie ma bezpośredniego kontaktu ze skórą. Wspomniana maszyna jest sterowana komputerowo. Na kontrolowanej przez wykwalifikowaną osobę głowicy znajdują się dwie niezależnie działające od siebie rolki oraz komora ssąca. Pod wpływem ciśnienia pomiędzy rolki dostaje się skóra, która jest następnie rolowana od wewnątrz i na zewnątrz. W tym właśnie momencie oddziałuje się na tkanki głębokie, jednocześnie pobudzając je do regeneracji. W zależności od części ciała intensywność masażu może się zmieniać.

Polecamy: Odzież damska Lejdi

Na każdą kieszeń

Endermologia nie jest zabiegiem przeznaczonym wyłącznie dla najbogatszych. Cena zabiegu oscyluje wokół kwoty stu pięćdziesięciu złotych (przy czym jeden zabieg trwa około trzydziestu minut)- w dużej mierze zależy to od miejsca, w którym zdecydujemy się masaż wykonać. Te jednak znaleźć jest stosunkowo łatwo- masaż endermologiczny jest bowiem na tyle popularny, że wykonuje się go praktycznie wszędzie.

https://drparadowska.pl/

Back to Top